Apie

Sveiki, aš esu Neringa Rimgailė. Komunikacijos specialistė diplome, mama ir žmona šeimoje, buriuotoja laisvalaikiu. 

Savo karjeros pradžioje aš dirbau žurnaliste miesto dienraštyje, vėliau – atstove ryšiams su visuomene už laivybos saugumą atsakingoje įstaigoje. 

Kai susilaukiau naujagimio, nutiko taip, kad mano akys praregėjo didžiule meile. Tos meilės kupinos akys išdrįso padaryti tai, apie ką prieš tai net nesvajojo – paėmė fotokamerą į rankas ir ėmė fotografuoti akimirkas – kiekvieną naujagimio kvėptelėjimą, kiekvieną jo šypsnį, pradžiai miego metu, paskui jau mamai, pasauliui. 

Laikui bėgant ėmiau domėtis, kaip kadrą paversti įdomesniu, profesionalesniu. Atsirado daugiau žmonių, norinčių mano fotografijų. 

Kažkurį gyvenimo tarpsnį dar bandžiau derinti fotografavimą su normaliu darbu. Darbai keitėsi, intensyvėjo, fotografiją teko apleisti ir pamiršti, nes gimus antram super turbo sūneliui laiko neliko niekam, net šypsenoms. Kol vieną dieną nusprendžiau užsiimti tuo, nuo ko dainuoja širdis ir šypsosi akys. Aš esu ta, kuri akimis glosto faktūras, dievina žaisti kompozicijomis ir išprotėja pamačiusi gražią šviesą.